Autosedačka MoMi QUICK FIX 15 - 36kg černá

Dětská autosedačka MoMi QUICK FIX zajišťuje bezpečnost staršího dítěte ve skupině 2 a 3, tj. od 15 do 36 kg. Má následující vlastnosti: - Pevnou skořepinu vyrobenou pomocí vstřikovací formy - Upevňovací systém ISOFIX - Indikátor správného upevnění d
Dostupnost Na dotaz
Kód: FHKASMMQFIXBK
3 190 Kč
Autosedačka MoMi QUICK FIX 15 - 36kg černá
Autosedačka MoMi QUICK FIX 15 - 36kg černá
Doprava zdarma

Dětská autosedačka MoMi QUICK FIX zajišťuje bezpečnost staršího dítěte ve skupině 2 a 3, tj. od 15 do 36 kg.

Má následující vlastnosti:
- Pevnou skořepinu vyrobenou pomocí vstřikovací formy
- Upevňovací systém ISOFIX
- Indikátor správného upevnění dětské autosedačky
- Směřovače pásů
- Nastavení výšky opěrky hlavy
- Měkké sedadlo
- Boční výztuhy
- Prodyšná tkanina, snadno odnímatelná a pratelná
- Odnímatelné opěradlo, které umožňuje pořídit si do auta podsedák bez opěradla
- Je držitelem certifikátu schválení typu ECE R44/04
- Úspěšně absolvovala crash testy
- Držák na nápoje

Jaké komponenty jsou důležité při výběru dětské autosedačky pro děti od 15 do 36 kg?

Dětské bezpečnostní sedačky 15-36 kg nemají vlastní bezpečnostní pásy. Dítě se upevňuje pomocí bezpečnostních pásů automobilu. Správné polohy lze dosáhnout výhradně tehdy, když má dětská bezpečnostní sedačka upevnění bederním pásem. Dětská bezpečnostní sedačka do 36 kg by měla mít boční ochranný systém, který chrání dítě před poškozením v případě bočního nárazu.

Je důležité, aby bylo možné nastavit opěrku hlavy a přizpůsobit ji rychle se měnící výšce dítěte. Zkontrolujte, zda je potah vyroben z prodyšné textilie, která se snadno čistí. Dětskou autosedačku o hmotnosti 15-36 kg lze do automobilu instalovat dvěma způsoby: pomocí bezpečnostních pásů automobilu nebo pomocí systému Isofix, tj. přímo k rámu automobilu. Systém Isofix zajišťuje lepší stabilitu a bezpečnost ve srovnání se samotnými pásy.

Kdy může dítě začít používat dětskou autosedačku 15 až 36 kg?

Jedná se o nejbezpečnější a nejpohodlnější dětskou autosedačku pro dítě přibližně od 4 let. Mladší děti nejsou přizpůsobeny zátěži vyplývající z používání tříbodového bezpečnostního pásu. Pánev takového dítěte není usazená a skládá se z kostí spojených chrupavkou. Není schopna přenášet těžká břemena. Navíc mohou mladší děti kvůli drobnému tělu bezpečnostním pásem podklouznout.

Norma I je nový evropský předpis, který specifikuje dětské bezpečnostní sedačky, které se mají používat při přepravě dítěte. Zavádí několik důležitých změn, mezi něž patří např. výběr sedačky podle výšky dítěte, nikoliv pouze podle jeho hmotnosti. Nezapomeňte, že dítě připoutané bezpečnostním pásem automobilu by mělo být vysoké alespoň 105 cm.

V čem je dětská autosedačka MoMi QUICK FIX bezpečná?

Autosedačka MoMi QUICK FIX je vybavena systémem Isofix. V současné době je to nejlepší a nejoblíbenější systém pro upevnění dětské autosedačky pro přepravu dítěte v autě. Takto upevněná dětská bezpečnostní sedačka je připevněna téměř přímo k automobilu, nikoliv k sedačce vozu. Díky tomu se v případě nehody v kabině nepohybuje. MoMi QUICK FIX lze instalovat i do starších modelů automobilů bez systému Isofix.

Skořepina dětské autosedačky byla vyrobena vstřikováním. Díky tomu sedačka MoMi QUICK FIX nabízí lepší ochranu dítěte při jakékoliv kolizi. Dětská bezpečnostní sedačka se neláme a nedeformuje se vlivem teploty. Díky indikátoru správného upevnění dětské bezpečnostní sedačky MoMi QUICK FIX budete mít jistotu, že je správně nainstalována, a tím zajistíte dítěti naprostou bezpečnost.

Systém bočních výztuh zvyšuje bezpečnost Vašeho dítěte v případě jakéhokoliv bočního nárazu. Má hlubokou opěrku hlavy, která chrání hlavu Vašeho dítěte. Opěrka hlavy je nastavitelná, takže dětská autosedačka roste s Vaším dítětem a Vy ji můžete přizpůsobit měnícím se potřebám Vašeho dítěte.

Potah je bezpečný pro pokožku Vašeho dítěte. Měkká, prodyšná textilie zajistí, že každá cesta bude plně pohodlná. Potah je navíc snadno snímatelný a lze jej prát v pračce. Dětská autosedačka MoMi QUICK FIX je držitelem certifikátu ECE R44/04 a úspěšně absolvovala crash testy pro vlastní typ.

MoMi QUICK FIX má pohodlný držák na nápoje, který si oblíbí každé dítě. Lze jej instalovat na obě strany dětské autosedačky.

MoMi QUICK FIX je autosedačka 2 v 1! Když Vaše dítě dosáhne výšky 120 cm, můžete odejmout opěradlo sedačky a přeměnit ji na podsedák. Vaše dítě získá větší volnost a bude mít větší pohodlí.

Nezapomeňte však, že z bezpečnostních důvodů je tato varianta odborníky doporučována výhradně pro krátké cesty.

- Šířka sedadla: 45 cm
- Vnitřní šířka opěradla: 28 cm
- Šířka opěrky hlavy: 18 cm
- Výška dětské sedačky: od 60 do 78 cm
- Certifikát schválení typu ECE R44/04
- Rozměry balení: 48 cm x 14,5 cm x 86 cm

Takže hurá na cestu! S MoMi Quick Fix bude Vaše cesta bezpečná a pohodlná

Doplňkové parametry

Kategorie: Autosedačky
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.